Komunikat

Przeszło miesiąc temu obiecałem „zebrać się” do napisania notki na blog wrorunism.com

Jak nietrudno zauważyć osobom bardziej zorientowanym w mojej bieżącej sytuacji, blog od dawna nie spełnia swoich dotychczasowych funkcji, za czym stoi wiele powodów.

Pierwszym z nich jest fakt, że chyba nigdy do końca „nie czułem” roli tworzenia swoim sportowym życiem marki osobistej. Wyniki mam takie jak setki innych ludzi, to że pięknie się uśmiecham do zdjęć z treningów nie wprowadzało jakieś wielkiej zmiany w życiu. Co gorsza nawet chyba narzucało poczucie zupełnie nieistotnego obowiązku „zachowania jakiegoś ruchu na stronie”.

Ciągle chodziła za mną potrzeba tworzenia, dawania czegoś od siebie dla innych korzystających z sieci. A powiedzmy sobie szczerze – bieganie nie jest w żadnym wypadku zajęciem twórczym. Wszystko poza tym blogiem zostało już dokładnie spisane, omówione i ja sam nigdy nie czułym się dobrze opisując setny raz to samo.

Dlatego więc! Poszedłem mocno w twórczość. Realizuję swoje podcasterskie ciągoty, może kiedyś i filmowe. Liczę na to cichutko, że będzie z tego pożytek dla każdego. Bo mam z tego obecnie dużą satysfację. Nie obiecuję, że kiedykolwiek więcej wrzucę tutaj coś z kategorii „blog osobisty”. No chyba, że kiedyś wygram zawody, a raczej się na to nie zanosi 🙂

Wciąż możecie mnie spotkać, nomen omen bardzo intensywnie pracującego, w innych projektach, takich jak:

Coffee Ride Podcast

oraz

Niepoważne Treningi Podcast

Z pozdrowieniem i mam nadzieję, że do rychłego usłyszenia 

2 Comments

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.