Partnerzy

Mimo, że bieganie to sport indywidualny to wsparcie jest dla każdego istotne. Szukamy go w rodzinie i wśród znajomych. Prawdziwą satysfakcję daje mi, gdy kolejne sukcesy, nawet te najmniejsze, mogę dzielić wraz z innymi.

Czuję się zaszczycony faktem, że są osoby, które chcą wspierać moją pasję. Daje mi to potężny zastrzyk motywacji do tego, by się jeszcze bardziej rozwijać.

#DASHRADE

DASHRADE - logo clear

Wrocławski producent produktów funkcjonalnych dla sportowców, tworzony przez sportowców. W pełni wegańskie i z bardzo uczciwym składem. Ukończyłem z nimi już kilka biegów ULTRA, jak również towarzyszą mi podczas niemal każdego treningu 🙂

https://dashrade.com

Sissel Polska

sis_Logo - kolor kopia 2Historia marki Sissel rozpoczęła się w 1986 roku w Szwecji od stworzenia prawdopodobnie pierwszej na świecie poduszki ortopedycznej. Z czasem firma Sissel stworzyła wszechstronną gamę produktów. Oprócz anatomicznych poduszek ortopedycznych oferuje wszechstronne produkty służące do terapii kręgosłupa, rehabilitacji, fizjoterapii, masażu, relaksacji, treningu fitness, Pilates oraz jogi.                Do dziś jest jednak wierna filozofii „The Natural Way of Sweden”, promując zdrowy styl życia w zgodzie z naturą. Jako entuzjasta metod wsparcia regeneracji oraz prewencji przed kontuzjami jest mi niezmiernie miło mieć przyjemność używać produktów firmy o tak uznanej historii.

https://www.sissel.com.pl